четверг, 6 сентября 2018 г.

Відкритий лист до п. Кулеби


Відкритий лист до п. Кулеби !!! Доброго Вам здоров'я!
Хочу звернутись до Вас з причин того що Ви зобов'язані знати про такі факти ,де на сьогодні є таки дітки що не потрапили до школи взагалі . Запитаєте чому . Відповім що на посадах під управлінням п.Палійчук ( Департамент Освіти Чернівецької Оласної держ. адміністрації ) та під керівництвом Ковальчук Д. ( Сторожинецька РДА(наголошу жодним чином не під керівництвом п.Бартоша))та у Сторожинецькій міській раді під керівництвом Карлійчука М.М. сидять ,тільки то і роблять що сидять та типа працюють особи які вчинили дії якими порушили права дітей та право мати право на освіту/цілісність навчального року. Як запитаєте писати багато не буду ви подивіться відео що підкріплені до цього листа.
Що без Вашого втручання тутка не обійдись. Та якщо Ви милосердна людина та істино вболюваєте за права всіх дітей то негайно приїздіть до Сторжинечінни. Зазначу що не для піару а для реальної допомоги дітям яких принизили та гноблять.Як з них виростити достойних громадян України в час коли влада їх принизила вже за ознаками соціального /національного /мовного/ походження де одних що не маютьправа включають до інтернатної складової ,а які потребують такої підримки з боку держави не попадають до інтернатної складової.
Де матері обиначки/батькі одинаки /багатодітні родини діскримінуються кланом Карійчука Миколи та Ковальчук діани.Така байдужість абсурд та апріорі здоровому глузду. Зазначу що це не тільки моя думка ,а більшості кому прийшлося попасти під їх лапу.
даю відео засідання від 30.05.2018року
https://youtu.be/LzGMeTBAy9E
https://youtu.be/wZfqdbIPUpU
https://youtu.be/PSq9Oikr3ZU
https://youtu.be/_d8p2h3-X4s
 А от пиар директорки департаменту:
https://youtu.be/DU_rwzAmF4M
Как красиво говорит? А чого не росповість про тих діток які взагалі не пішли до школи з причин бездіяльності посадовців Сторожинецької ОТГ?
Дивіться Це:;
https://youtu.be/Sxo6ncpFXVI
https://youtu.be/Dv1kNHRElT8
https://youtu.be/WkIRPn7YEwc
 А що робити діткам та їх батькам?????
Чи допоможете Ви їм?ЯК? ДЕ і Коли???

четверг, 16 августа 2018 г.

Чи занесена до Червоної книги України соя????відповідь : ТАК !!!! Адже на теренах ботанічного заказника "Мальованка" тільки її і доглядають та вирощуюють!!! Як?Читайте уважніше.

15.08.2018року було встановлено факт зміни цільового використання земельних ділянок які належать та відносяться до земель заказника місцевого значення що знаходиться на територій Камянської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області. Але вчиняючи аналіз так як цікаво як соя у заповідну зону потрапила???Що за безглуздя? ша сказала я собі так :"живо  сіла  моніторити сайти google". І от сказала я собі о 2 ночі :" еврика! знайшла!!!".Тепер і Вам пропуную йти до Джерел інформації:     http://acc.cv.ua/news/chernivtsi/zapovidni-perlini-bukovini-vigotovleno-atlas-dovidnik-928.






 Але дані факти /дії/обставини є порушеннями відповідно до вимог ЗУ «Про природно-заповідний фонд України»(Документ 2456-12чинний, поточна редакція — Редакція від 19.04.2018, підстава 2362-19 )
Стаття 1. Завдання законодавства України про природно-заповідний фонд України
Завданням законодавства України про природно-заповідний фонд України є регулювання суспільних відносин щодо організації,охорони і використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду, відтворення їх природних комплексів, управління у цій галузі.
Стаття 2. Законодавство України про природно-заповідний фонд
Відносини в галузі охорони і використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду, відтворення його природних комплексів регулюються Законом України "Про охорону навколишнього природного середовища" ( 1264-12 ), цим Законом та іншими актами законодавства України.
Стаття 3. Класифікація територій та об'єктів природно-заповідного фонду України
До природно-заповідного фонду України належать:
природні території та об'єкти - природні заповідники,біосферні заповідники, національні природні парки, регіональні ландшафтні парки, заказники, пам'ятки природи, заповідні урочища;
Заказники, пам'ятки природи, ботанічні сади, дендрологічні парки, зоологічні парки та парки-пам'ятки садово-паркового мистецтва залежно від їх екологічної і наукової, історико-культурної цінності можуть бути загальнодержавного або місцевого значення.
Залежно від походження, інших особливостей природних комплексів та об'єктів, що оголошуються заказниками чи пам'ятками природи, мети і необхідного режиму охорони:
заказники поділяються на ландшафтні, лісові, ботанічні,загальнозоологічні, орнітологічні, ентомологічні, іхтіологічні,гідрологічні, загальногеологічні, палеонтологічні та карстово-спелеологічні;
Стаття 4. Форми власності на території та об'єкти природно-заповідного фонду
Території природних заповідників, заповідні зони біосферних заповідників, землі та інші природні ресурси, надані національним природним паркам, є власністю Українського народу.
У разі зміни форм власності на землю, на якій знаходяться заказники, пам'ятки природи, заповідні урочища, парки-пам'ятки садово-паркового мистецтва, землевласники зобов'язані забезпечувати режим їх охорони і збереження з відповідною перереєстрацією охоронного зобов'язання.
ГЛАВА 5. ЗАКАЗНИКИ
Стаття 25. Статус і завдання заказників
Заказниками оголошуються природні території (акваторії) з метою збереження і відтворення природних комплексів чи їх окремих компонентів.
Оголошення заказників провадиться без вилучення земельних ділянок, водних та інших природних об'єктів у їх власників або користувачів.
Стаття 26. Основні вимоги щодо режиму заказників
На територіях заказників забороняються суцільні, прохідні, лісовідновні та поступові рубки, видалення захаращеності, а також полювання та інша діяльність, що суперечить цілям і завданням,передбаченим положенням про заказник.
Господарська, наукова та інша діяльність, що не суперечить цілям і завданням заказника, проводиться з додержанням загальних вимог щодо охорони навколишнього природного середовища.
Власники або користувачі земельних ділянок, водних та інших природних об'єктів, оголошених заказником, беруть на себе зобов'язання щодо забезпечення режиму їх охорони та збереження.
Стаття 60. Організація охорони територій та об'єктів природно-заповідного фонду
Охорона природних заповідників, біосферних заповідників,національних природних парків, а також ботанічних садів,дендрологічних парків, зоологічних парків, парків-пам'яток садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення, а також регіональних ландшафтних парків, управління якими здійснюється спеціальними адміністраціями, покладається на служби їх охорони,які входять до складу служби державної охорони природно-заповідного фонду України. Положення про службу державної
охорони природно-заповідного фонду України затверджується
Кабінетом Міністрів України ( 1127-2000-п ).
Охорона територій та об'єктів природно-заповідного фонду інших категорій покладається на підприємства, установи та організації, у віданні яких вони перебувають. У разі необхідності їх охорона може покладатися на служби державної охорони розташованих поблизу природних заповідників, біосферних заповідників, національних природних парків та регіональних
ландшафтних парків.
Органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації, виконавчі органи місцевого самоврядування сприяють охороні й збереженню територій та об'єктів природно-заповідного фонду, виконанню покладених на них завдань.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНИЙ ФОНД
Стаття 64. Види відповідальності за порушення законодавства
про природно-заповідний фонд
Порушення законодавства України про природно-заповідний фонд тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільну або кримінальну відповідальність.
Відповідальність за порушення законодавства про природно-заповідний фонд несуть особи, винні у:
а) нецільовому використанні територій та об'єктів природно-заповідного фонду, порушенні вимог проектів створення та організації територій природно-заповідного фонду;
б) здійсненні в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, їх охоронних зон забороненої господарської діяльності;
в) організації на територіях та об'єктах природно-заповідного фонду, в їх охоронних зонах господарської діяльності без попереднього здійснення оцінки впливу на довкілля або з порушенням оцінці впливу на довкілля;
г) невжитті заходів щодо попередження і ліквідації екологічних наслідків аварій та іншого шкідливого впливу на території та об'єкти природно-заповідного фонду;
д) порушенні строків і порядку розгляду клопотань про створення територій та об'єктів природно-заповідного фонду;
е) порушенні вимог щодо використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду;
є) перевищенні допустимих хімічних, фізичних, біотичних та інших впливів і антропогенних навантажень, порушенні вимог наданих дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду;
ж) псуванні, пошкодженні чи знищенні природних комплексів територій та об'єктів природно-заповідного фонду та зарезервованих для включення до його складу;
з) самочинній зміні меж, відведенні територій та об'єктів природно-заповідного фонду для інших потреб.
Законодавством України може бути встановлена відповідальність і за інші порушення законодавства про природно-заповідний фонд.
Стаття 65. Особливості застосування цивільної відповідальності
Розміри шкоди, заподіяної внаслідок порушення законодавства про природно-заповідний фонд, визначаються на основі кадастрової еколого-економічної оцінки включених до його складу територій та об'єктів, що проводиться відповідно до цього Закону, та спеціальних такс ( 541-2013-п ), які затверджуються Кабінетом Міністрів України.
Так встановлені факти несуть собою сукупність доказової бази що вчинено злочин у сфері охорони навколишнього середовища тобто у КК України екологічні злочини виділені в окремий розділ —«Злочини проти довкілля» та в даному випадку за ознаками злочинів , а саме : - порушення законодавства про захист рослин (ст. 247); -  умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об'єктів природно-заповідного фонду (ст. 252).
в тому числі це пряме порушення ряду правових доктрин,а це : - Закон України " Про охорону навколишнього природного середовища" від 25 червня 1981 р. (ст. ст. 1, 5, 60. 61. 64); - Закон України "Про природно-заповідний фонд України" від 16 червня 1992р.;
- Положення про Червону книгу України. Затверджене постановою ВР від 29 жовтня 1992р. Та для встановлення заподіяної шкоди застосовується:
Постанова КМ "Про такси для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд України" № 239 від 3 квітня 1995р.;
Положення про порядок визначення наукових об'єктів, що становлять національне надбання. Затверджене постановою КМ № 174 від 18 лютого 1997 р..
Зазначу що дана заява не має жодного натяку про те що має розглянута бути в порядку ЗУ “Про звернення громадян ” в тому числі ніяк не несе інформацію про застосування ст.91 КУпАП(Порушення правил охорони та використання об'єктів і територій природно-заповідного фонду, не пов'язане з їх умисним знищенням чи пошкодженням, тягне адміністративну відповідальність ).  Законність – це комплексне політико-правове явище, що відображає правовий характер організації суспільного життя, органічний зв'язок права і влади, права і держави. Це правовий режим у державі, за якого діяльність державних органів, юридичних і фізичних осіб здійснюється відповідно до вимог закону.
Законодавство – вся сукупність чинних нормативно-правових актів, що включає і Конституцію, і закони, і підзаконні нормативно-правові акти.

Але це вже питання до тих хто таке чудо вчинив та в подальшому має нести відповідь як за злочин у правоохороних органах України.
 

среда, 25 июля 2018 г.

"Для якіснішого й більш неупередженого розслідування вказаних справ я пропоную слідчим підрозділам чітко визначити спільний покроковий план дій. У багатьох питаннях заявники роками чекають справедливості, оббиваючи пороги різних інстанцій. Виробивши спільний алгоритм дій, ми допоможемо один одному швидше відновити законність», – зазначив очільник буковинської поліції.


«Для якіснішого й більш неупередженого розслідування вказаних справ я пропоную слідчим підрозділам чітко визначити спільний покроковий план дій. У багатьох питаннях заявники роками чекають справедливості, оббиваючи пороги різних інстанцій. Виробивши спільний алгоритм дій, ми допоможемо один одному швидше відновити законність», – зазначив очільник буковинської поліції, але на сьогодні все не так.Замість цього мене викликали та вчинили пресинг.Зазначу що викликали для виконання поставленого завдання генералом. А натомість вкінці кінців пресували щодо підпису допиту в якому чітко зазначалось що жодних претензій до Ватаманюка не маю. Що ви на це скажете????(до речі Ватаманюк в кулуарах поліції поводитися як господар пив каву ходив та вдавав вказівки тощо. В час коли вчиняє повну бездіяльність щодо приведення у відповідальність ушення з земельних відносин .
Нагадаю що за ці факти я говорю не один рік поспіль тощо . https://ninafeliksovna14.blogspot.com/2018/07/blog-post.html
Але не відома сила чи мохната рука тримає на цій посаді Ватаманюка та його прибічників???
Однак на сьогодні вчинено повний саботаж вірного приймання громадян та вчиняється все за правилами які йдуть всупереч здоровому глузду. Зараз щоб попасти на приймання Начальник відділу громадської приймальні веде списки і особисто вирішує кого допустити на приймання з причин того що відкриваються факти повної бездіяльності СВ ВП ГУНП в Чернівецькій області.

Моїх дітей вже попереджено та мені особисто вже казали, щоб я прикрила свого рота, а то...

среда, 18 июля 2018 г.

На теренах Чернівецької області закріпився тандем за яким порушуються права заявників/потерпілих у рамках кримінального провадження


Сьогодні відправила відкрите звернення до внутрішньої безпеки  ГУНП   https://ticket.np.gov.ua/view.php,а саме:


На теренах Чернівецької області закріпився тандем за яким порушуються права заявників/потерпілих у рамках кримінального провадження  де слідчі умудряються не надсилати/надавати  відповіді на клопотання  заявлених у рамках досудового слідства . Вчасності питання яке я піднімаю це систематичне пjрушення ЗУ "Про звернення громадян". Так як заяви які подаються в рамках 214 КПК України мають розглядатись не рамках ЗУ "Про звернення громадян". Але чудові граматєї відділу звернень громадян та св   умудряються це робити . Та не один раз поспіль.  Зазначу що  відповідно 220 КПК України слідчий зобов'язаний це робити. Але чому за нього всі відповіді надаються за підписом  начальник слідства? Який обробляє відділ звернення громадян . Наголошу що всупереч канонів при розгляді скарг у рамках кримінальних проваджень може бути участь сторонніх осіб які не є учасниками проваджень. Але при прийомі громадян начальник приймальні громадян обласного управління Нацполіції Галина Чумак є учасником всіх розмов . Однак при цьому одразу повідомляє тих на дії яких скаржаться. Це апріорі здоровому глузду де замість того щоб виправляти ситуацію остання займається плетками та налаштовує громадян тільки негативно до поліції своїми діями. Зазначу я не один раз була постраждалою від таких пльоток. Як так Чумак та її прибічники умудряються розповсюджувати про мене інформацію яка є не актуальною ,а саме я є особою яка має погажену судимість . А вони не один раз застосовують до мене дискримінаційні вчинки як до особи яка була засудженою. Невже дані граматєї знають, але в одночас вчиняють протиправні дії втручаючись в мою господарську діяльність в час коли це заборонено- є моніторінг на такі дії.
Але за вимогами чинного законодавства я є такою що на мене діє положення щодо погашеної судимості. Що такі особи не знають про це??? А якщо не знають тоді обіймають посаду за невідповідністю!!!
Наголошу що мною як журналістом -розслідувачем встановлено та повідомлено про ряд правопорушень що вчинено в більшості із службових підробок та земельних правовідносин .Але натомість повертати довіру до влади в особі СВ ВП ГУНП в Чернівецької області. А я навіть не отримую повідомлення про закриття кримінальних справ.Як в час коли на прийомі говориться одне а робиться друге???? позачергова підстав очильника НП в Чернівецькій області. Тільки попередник Пілігрім почав допомагати особами біди яких унеможливлено вирішити без втручаня поліції. Так існує безліч документів які несуть факторинг що винесені всупереч вимогам чиного законодавства України.Та звернення до суду у порядку ЦПК та КАС унеможливлено в час того коли позовна давність вершить свої закони.
Адже триває боротьба з вітряками??? Як так що слідчим надається безліч документів ,а натомість коли відкриваються нові факт жоден не вчиняє те що має вчинити реєструвати та вносити до ЄРДР. А вони упростили так що те й роблять видимість робочої обстановки ,отримуючи зарплатню . За те що нічого не роблять

Вважаю, що така бездіяльність слідчого відділу ВП ГУНП України в Чернівецькій області суперечить вимогам КПК та призводить до того, що по моїй заяві почато досудове розслідування та йде хибними та недостовірними шляхом , чим порушені мої процесуальні права як заявника, передбачені КПК України, у зв'язку із чим я вимушена звернутись із скаргою  до слідчого судді, відповідно до ст.ст. 303 -307 КПК України.Але я цього зробити не можу з причин того що мені не повідомляють про закриття справи та не надають відповіді на мої клопотання взагалі.

В час коли має діяти верховенство права ,а у нас в Чернівецькій області відбувається так що СВ ВП ГУНП в Чернівецькій області діяльність схеми щодо допомоги уникнення від відповідальності особам посадового складу області . Так як факт того що тривають розгляди кримінальних справ роки рокенні. А от на посадову особу якщо вона належить до касти керівництва то дані повідомлення обертаються в позачергові відписки , але у рамках ЗУ“про звернення громадян”.Значить це сприятлива допомога чиновникам унукнути від відповідальності із наголосом в яких СВ ВП ГУНП в Черівецькій області любіюють свої інтереси. Як так брати та припиняти переписку в час коли проблема та правопорушення існує та пускає корні наслідків тощо.
Прошу провести службове розслідування по факту викладеного так як і десятки свідків даних подій з вимогою усунути від виконання повноважень та в подальшому накласти дісциплінаре стягнення у вигляді звільненя без збереження статусу держслужбовця та всіх пільг тощо.

суббота, 19 мая 2018 г.

Не вже так не видно ,що Кротов , Шворак та їх жополизи виконують все так, щоб повністю дискредитувати ДШВ ЗСУ.


Наголошу,що на сьогодні устелена позиція фактів щодо того що всі накази, які з'являються у В/Ч 2582 та В/ч 0284 є такими з'являються в наслідок протиправних дій та складені всупереч вимогам які є чинний та мають бути виконані за певним порядком та з певними вимогами та нести в своєму змісті вимоги які є затвердженими суб'єктом якого делегували це виконувати - МО України. Це юрисдикція в платформі якою має бути розглядатись вирішення питань щодо притягнення військовослужбовців до відповідальності в разі вчинення адміністративного проступку /правопорушення. Але фарисейство представниками військових частин в особі командира в/чА-2582 та в/ч А 0284 шляхом винесення наказів на тих хто впав в немилість йому особисто та за своїми наказами як маргінал примушує притягнути до відповідальності, впавших в немилість одночасно несущих військову службу в Десанто Штурмових військах Збройних Сил України. Цікавим є той факт що за нікчемними документами та тими що є надуманими керівництвом військові частини А 2582 та А0284 таки розправляється цікавими методами принижуючи людську гідність воїнів. Зараз число не охочих  служити вищенаведених військових частинах військовослужбовців   стрімко зріз. Військовослужбовці йдуть на кроки з причин “совкових порядків”. Командири Шворак та Кротов переколотили військові частини в бабський батальйон та їх срако лизи не вивчаючи чинник виниклих обставин при розгляді службових розслідувань,а застосовують одну мету знищити та убрати не угодного любою ціною застосовуючи тільки риторику казала мазала,забуваючи що всі наказі та дії мають відбуватись відповідно канонів чинного законодавства України.

Наголошу що мною досліджено десяток подібних справ та  кореспонденція що мною отримана - це факт того що за бовдури служать у юридичній службі ДШВ ЗСУ. Тому, що роблячи підтверджувальний напис що наказ складено відповідно до вимог чинного законодавства України не означає що він несе юридичне підгрунтя щодо його виконаня. Досліджуванні накази які не виконано зміст якого є як в сказці по щучєму вєленью по моєму хотєнью та за вчинками наголошує на малограмотність командира частини А2582 та А0284 та юридичної служби ЗСУ. Та за такими вчинками просто дискримінують тих, хто відмовляється виконувати злочині накази командира.
Так відповідно до звернення слідчого військової прокуратури Чернівецького гарнізону від 10.08.2017року №02/2250 вих.-17,ухвал Шевченківського районного суду м.Чернівці від 22.08.2017 та від 20.09.2017 у справі №727/9221/17 у військовій частині А2582 проведено позапланову ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності за період часу з 01.01.2015 по 21.08.2017,яким встановлено окремі порушення, викладені в акті позапланової ревізії від 06.10.2017 №15-39/33. Окрім того відповідно до наказу командира військової частини А2582 від 05.09.2017 за №390 та від 18.09.2017 за №408 внутрішньо - перевірчою комісією частини в присутності головного держінспектора відділу взаємодії з правоохоронними органами Управління Західного Офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області позапланової виїзної ревізії
Але риторичний є той факт який усвідомлено умовчюється та жодним чином не вноситься до оскарж увальних хибних наказів та умисно не зазначаються про факт відкритої кримінальної справи за матеріалами кримінального провадження №42017260220000065 від 03.05.2017 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 410 КК України. Та в доказ цього є винесені ухвали Шевченківського райнного суду м.Чернівці від 22.08.2017 у справі №727/8389/17 та від 20.09.2017 у справі №727/9295/17 у військовій частині А2582 проведено позапланову ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності за період часу з 01.01.2015 по 21.08.2017,яким встановлено окремі порушення, викладені в акті позапланової ревізії від 06.10.2017 №15-39/33. Але із джерела інформації (http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/69078584
Категорія справи № 727/9295/17: Невідкладні судові розгляди; В порядку КПК України; Клопотання слідчого, прокурора, сторони кримінального провадження.
Надіслано судом: 25.09.2017. Зареєстровано: 26.09.2017. Оприлюднено: 28.09.2017.
Вищезазначені ухвали були розглянуті в порядку КПК України та змістовно в порядку відкритої кримінальної справи за матеріалами кримінального провадження №42017260220000065 від 03.05.2017 року витяг із неї: “ 22 вересня 2017 року розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Чернівці клопотання слідчого військової прокуратури Чернівецького гарнізону ОСОБА_1 про надання дозволу на продовження строків та зміни періоду проведення позапланової виїзної ревізії (матеріали кримінального провадження №42017260220000065 від 03.05.2017 року), ВСТАНОВИВ: Слідчий звернувся до суду з клопотанням, яке погоджено з прокурором військової прокуратури Чернівецького гарнізону ОСОБА_2 про надання дозволу на продовження строків та зміни періоду проведення позапланової виїзної ревізії військової частини А2582 в межах досудового розслідування кримінального провадження №42017260220000065 від 03.05.2017 року.
Вказує, що у період з 2015 по 2017 роки невстановленими посадовими особами військової частини А2582 привласнено закріплене за службою зв'язку військове майно, та, як наслідок, державі завдано шкоду у сумі 384 577,99 грн.
Військовою прокуратурою Чернівецького гарнізону призначено позапланову виїзну ревізію окремих питань фінансово - господарської діяльності військової частини А2582 в період з 01.01.2015 року по 21.08.2017 року.
22.08.2017 року отримано ухвалу Шевченківського районного суду м. Чернівці від 22.08.2017 року по справі №727/8389/17 на проведення позапланової виїзної ревізії окремих питань фінансово - господарської діяльності військової частини А2582 у вищевказаний період та надано дозвіл на проведення позапланової ревізії з 04.09.2017 по 22.09.2017 року.
20.09.2017 року Військовою прокуратурою Чернівецького гарнізону отримано лист від Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області про продовження терміну проведення позапланової ревізії, оскільки під час проведення позапланової ревізії виникла необхідність у направленні ряду запитів до військових частин, якими забезпечується постачання та здача військового майна та станом на 20.09.2017 року інформація від військових частин не надходила. В зв'язку з викладеним просить продовжити термін проведення позапланової ревізії військової частини А2582 строком на 5 робочих днів, а саме: з 25.09.2017 по 29.09.2017 року, а також просить розширити період який підлягає ревізії з 01.01.2014 року по 01.09.2017 року. В судовому засіданні прокурор клопотання підтримав, пославшись на обставини викладені в ньому. Проаналізувавши доводи прокурора, дослідивши матеріали додані до клопотання, вважаю, що воно підлягає задоволенню частково.
Встановлено, що 03.05.2017 року в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за №42017260220000065 внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 410 КК України.
Відповідно до п. 1.3 Порядку взаємодії органів державної контрольно-ревізійної служби, органів прокуратури, внутрішніх справ, Служби безпеки України, затвердженого спільним наказом Головного контрольно-ревізійного управління України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та Генеральної прокуратури України від 19.10.2006 № 346/1025/685/53, Чернівецький обласний військовий комісаріат є суб'єктом, який віднесено Законом до підконтрольних установ.
Згідно з ч. 6, 7 ст. 11 Закону України «Про основні засади здійснення державною фінансового контролю в Україні» позапланова виїзна ревізія може здійснюватися лише за наявності підстав для її проведення на підставі рішення суду. Позапланова ревізія підконтрольної установи не може проводитися частіше одного разу на квартал. Позапланові виїзні ревізії суб'єктів господарської діяльності незалежно від форми власності, які не віднесені цим Законом до підконтрольних установ, проводяться органами державного фінансового контролю за рішенням суду, ухваленим на підставі клопотання слідчого, прокурора для забезпечення розслідування під час кримінального провадження.
Ухвалою слідчого судді Шевченківського районного суду м. Чернівці від 22.08.2017 року було надано дозвіл працівникам Управління Західного Офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області на проведення позапланової виїзної ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності військової частини А2582, тривалістю 15 робочих днів, тобто з 04.09.2017 року по 22.09.2017 року.
З копії листа Управління Західного Офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області від 18.09.2017 року встановлено, що з метою забезпечення належного проведення позапланової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності військової частини А-2582, управління просить продовжити термін проведення позапланової ревізії військової частини А-2582 на 5 робочих днів та розширити період який підлягає ревізії.
Згідно з ч.12 ст. 11 Закону України «Про основні засади здійснення державною фінансового контролю в Україні» подовження термінів проведення планової або позапланової виїзної ревізії можливе лише за рішенням суду на термін, що не перевищує 15 робочих днів для планової виїзної ревізії та 5 робочих днів для позапланової виїзної ревізії.
За таких обставин та враховуючи, що провести позапланову виїзну ревізію в строки визначені слідчим суддею є неможливим, то з метою якісного проведення контрольного заходу є підстави для задоволення клопотання прокурора в частині продовження термінів
В іншій частині клопотання слід відмовити, в зв'язку з тим, що орган досудового розслідування має намір розширив період для ревізії, який виходить за межі внесених відомостей до ЄРДР 42017260220000065.
Керуючись ч. 6, 7, 12 ст. 11 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», ст.ст. 370-371 КПК України, слідчий суддя, -УХВАЛИВ:
Клопотання задовольнити частково.Продовжити термін проведення працівниками Управління Західного Офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області позапланової виїзної ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності військової частини А-2582, що знаходиться в м. Чернівці, вул. Січових Стрільців 6, з питань визначених ухвалою слідчого судді Шевченківського районного суду м. Чернівці від 22.08.2017 року, на 5 робочих днів, тобто з 25.09.2017 року по 29.09.2017 року включно.В іншій частині клопотання відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає і заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.Слідчий суддя- Ярема Л.В.”
Інформація в реєстрі судових рішень щодо розгляду справи №727/8389/17 відсутня.
Відповідно вищенаведеного настає спородження факту за яким командир військової частини А2582 Кротов С.Ю.та А0284 Шворак В.В. свідомо зобов'язують виконати протиправні оскаржувальні накази , в час коли йде досудове розслідування по кримінальному провадженню №42017260220000065 від 03.05.2017 року. Через те, що за результатами проведення працівниками Управління Західного Офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області позапланової виїзної ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності військової частини А-2582 яка проводилась в рамках КПК України. Та з певних обставин військовослужбовці даних частин або сплачують мзду командирам чи тікають світ за очі з причин того що не в силі виконати те що унеможливлено тому, що виявлена велика нестача майна та вказує, що у період з 2014 по 2017 роки невстановленими посадовими особами військової частини А2582 привласнено закріплене за службою зв'язку військове майно, та, як наслідок, державі завдано шкоду у сумі 384 577,99 грн.
Тому всі наявні правопорушення що виявлені після ревізії не можуть бути списані на плечі начальника служби звязку.
Статтею 3 Європейської конвенції з прав людини та статтею 28 Конституції України закріплено, що нікого не може бути піддано катуванню або нелюдському чи такому, що принижує гідність, поводженню або покаранню.
Згідно з статтею 3 Конституції України людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю, утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.
Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Тобто на підставі не виконання злочинних наказів командира військової частини А2582 від 15.11.2017 року за № 585 щодо усунення недоліків, виявлених у ході проведення перевірки ведення обліку та фактичної наявності матеріальних засобів служби зв'язку.
Це всупереч Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1242, ДСТУ 4163-2003 "Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів" тощо.
Відповідно до канонів чинника законності в тому числі правил/стандартів/вимог до діючого/устеленого /існуючого чинника законодавства України .
Повторюсь що відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Наголошу що суб'єкти владних повноважень мають чітко перевіряти всі свої дії звертаючи велику увагу з дотриманням константи законності та верховенства права та за своїми делегованими повноваженнями з'ясовувати , чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для вчинення дії; 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване ця дія; 9) з урахуванням права особи на участь у процесі стосовно якої приймається рішення(але кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення) ; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.
В даному випадку доказами є будь-які дані, тому що хибні накази мають статус похідного тобто один змінено на інший у хронологічній залежності від часового простору, а саме це встановлення юридичного факту того що всі безглузді накази несуть між собою причинний однобічний зв'язок за яким в обов'язковому порядку покладено виконати позивача дії, які несуть за собою ознаки вчинення не законних дій та таких за якими унеможливлено виконання з причин того, що відсутнє в повному обсязі юридично законне підґрунтя щодо їх виконання за їх визначеним змістом та обставинами тому, що безглузді/хибні накази є злочинними наказами та порушують право військовослужбовців виконувати свої обов'язки при несені військової служби на законних засадах з дотриманням всіх канонів чинного/устеленого/діючого законодавства України щодо його наміру вільного вибору та волевиявлення вчиняти всі свої дії на законних засадах та з дотриманням всіх доктрин законів/норм та стандартів тощо . Також наголошу що всі накази винесено з порушенням регламенту встановленого порядку та за своїм змістом втрачають свою юридичну значущість і зв'язку з тим що всі безглузді/хибні накази винесено на підставі матеріалів службових розслідувань які виконано з порушенням певних вимог та критеріїв, а саме їх порядок та призначення не відповідає вимогам Інструкції про порядок проведення службового розслідування у Збройних Силах України, затвердженої наказом Міністра оборони України № 82 від 15.03.2004 р. Та дії які слугували винесенню безглуздих/хибних наказів є протиправними оскільки прийняті не у спосіб, передбачений Конституцією України, без врахування всіх обставин, що мають значення для їх прийняття. Та жодним чином не приймається до уваги що все вчинено за хибно описаними діями в актах службового розслідування дисциплінарного проступку, де в більшості випадків відсутні законні підстави для накладення зазначених в безглуздих/хибних наказах дисциплінарних стягнень. Службові розслідування не всебічно і не повно з'ясували фактичні обставини, на яких ґрунтується їх висновки, не об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті.
Зазначу що в у досліджувальних матеріалах є документ який за своїм змістом командуванням в/ч2582 та в/ч0284 застосовується не один раз — наряд№6931, але його зміст встановлює факт того , що правопорушення вчинено таки не особою на яку покладено стягнення, а іншими особами та має ознаки службової підробки тобто встановлюється факт про наявність службового підроблення в документах які вчинені командиром військової частини А2582 Кротовим Сергієм Юрійовичем та командиром військової частини А0284 Швораком Володимиром Володимировичем.
Встановлено факти порушення порядку накладання дисциплінарного стягнення та його погашення в тому числі є в наявності спородження фактів порядку винесення наказів та таких що винесено всупереч вимогам стандартам та правилам щодо їх винесення та є такими що винесено всупереч всім канонам  правового поля чинного законодавства України. А в своїх скаргах намагалась довести керівництву КВДВ та у Генеральному штабі,де представник останнього прийняв комплект документів щодо висвітлення даних фактів та як надалі з'ясувалось укрив та допоміг уникнути від відповідальності винним тощо. Чому у генеральному штабі порушено закон “Про звернення громадян” та в повній мірі порушено порядок реєстрації вхідної документації???? Відповідь одна страх перед керівництвом чи ознака байдужості до долі України. Хоча військовослужбовці - особи, що присягнули присягою вірно служити на благо Вітчизни. Підвонює формалізмом та повною бездіяльністю. Чому я шляхом проведення журналістського розслідування висвітила певні факти, а їх ніхто не навіть на збирався перевіряти на місцевості / в натурі. А наголошую на факти, що є в наявності,а мене звинувачують що все мною надумано. Як так? За державу обідно!!!! Підрив довіри до влади відбувається на плацдармі з ознаками константи. А виправити його унеможливлено в Західному регіоні з причин корупційних схем які допомогли викрасти військове майно на колосальну суму в тому числі з бюджетних коштів. А ті хто вкрав зараз шляхом подання неправдивих даних живе привільно та знущається не по дитячому над тими хто про ці факти знає. Знаю істина одна, що всі поганими не можуть бути, а в даному випадку командування в/ч2582 та в/ч 0284 в тому числі ВСП та КВШВ ніяких мір не прийме з причин того, що їм просто лінка щось вчиняти вони ж тільки горілку жрут и девок... Люльчак написав мені що факти перевірено та не встановлено ніяких проблем в час коли є повна текучка кадрів із цих військових частин та процентне співвідношення кримінальних/адміністративних справ збільшено та вині зливають та наголошують що вони так вчиняють як їх командири та п'ють разом із ними тощо. Є резонансні справи де військові йдуть умисно на кримінал через те, що їх на це примушують командири. А представники в/ч юристи які не завжди доповідають все по факту та суті з причин того щоб не попасти у немилість командиру. (беручи до уваги всі накази,що є винесеними рахуються правомірно винесеними з причин тільки із-за наявності засвідчуваного напису начальником юридичного відділу наказ складено у відповідності до вимог чинного законодавства України. Стоп? Як так ? Виходить так що із- за не досвідченості лейтенанта юриста наказують вірних та мужніх. Значить є існування блазнів у військовій частині та це тільки підкреслює про низький рівень знань командирів щодо вимог чинного законодавства. Як можна підписувати наказ в якому змінено фабула вимог щодо його складань та виноситься на підставі результатів службового розслідування особами яким не надані такі повноваження статутними наказами. Значить є функціональні ознаки самоправства та перевищення службових повноважень командирами в/ч 2582 та в/ч 0284. А факт того що умисно мені не надано відповідей по суті викладених фактів. Як особа що вчинила злочини проти військового майна визнає такий факт особисто це ж кримінал та за відповідальністю позбавлення волі на певний строк з повним конфіскацією тощо. Це буде вічно поки цю піраміду власного збагачення цими злощасними командирами не буде зруйновано та не буде повернуто довіру до влади в особі МОУ. Наголошу що військова частина відповідно переліку органів військового управління, юрисдикція яких поширюється на всю територію України в яких передбачено посади державної служби (Наказ Міністерства оборони від 20.05.2016 № 270. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 травня 2016 р. за № 785/28915) - військова частина №2582 та№А0284 підпорядковані Командуванню Високомобільних десантних військ Збройних Сил України та входить до Управління повітряних командувань. Відповідальність за організацію діловодства у структурних підрозділах – їх керівники. Служба діловодства .За порушення порядку обліку, зберігання і виконання документів та інших носіїв інформації, які містять службову інформацію, працівники структурних підрозділів можуть бути притягнуті до відповідальності згідно з законодавством. Документування управлінської інформації Документування управлінської інформації полягає у створенні документів, у яких фіксується, з дотриманням установлених правил, інформація про управлінські дії. В апараті Міністерства оборони та в Генеральному штабі використовуються такі види службових документів (далі – документи): наказ, директива, розпорядження, доручення, резолюція, рішення, протокол, положення, порадник, інструкція, правила, план, звіт, доповідь, донесення, довіреність (доручення), акт, звуко- та відеозаписи, програма, алгоритм, заявка, телеграма, телефонограма, факсограма, службовий лист, довідка, методичні рекомендації, доповідна та пояснювальна записки, припис, посвідчення про відрядження, відпускний квиток, графік відпусток та інші розроблені в установленому порядку документи. Наказ – основний розпорядчий документ (нормативно-правовий акт), який видається на правах єдиноначальності керівництвом Міністерства оборони та Генерального штабу, керівником структурного підрозділу і містить норми, обов’язкові для виконання підлеглими. Рішення – акт розпорядчого характеру, що ухвалюється в колегіальному порядку для розв’язання найбільш важливих питань. Текст рішення складається з двох частин: констатуючої та регулятивної. В останній визначаються конкретні завдання, виконавці та строки виконання. Акт підтверджує встановлені факти і події, складається кількома особами і, як правило, підлягає затвердженню посадовою особою в межах повноважень. Накази (директиви, розпорядження) 2.4.1.1. Відповідно до положень про Міністерство оборони та Генеральний штаб, Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України видаються: у Міністерстві оборони:- у структурних підрозділах Міністерства оборони: накази керівника структурного підрозділу з основної діяльності; накази керівника структурного підрозділу (з адміністративно господарської діяльності); накази керівника структурного підрозділу (по стройовій частині); у Генеральному штабі, його структурних підрозділах видаються розпорядчі документи, визначені нормативними актами Генерального штабу у сфері діловодства у Збройних Силах України. У констатуючій частині зазначається підстава, обґрунтування або мета видання наказу. Останній пункт розпорядчої частини у разі потреби може містити рішення про покладення на структурний підрозділ або посадову особу функцій з контролю за виконанням наказу.2.4.1.15. До наказів не може включатися пункт “Наказ довести до відома…”, крім наказів про накладання дисциплінарних стягнень на військовослужбовців. Структурні підрозділи, посадові (службові) особи, до відома яких доводиться наказ, зазначаються у розрахунку розсилки, який розробник готує разом із проектом розпорядчого документа і передає до служби діловодства після підписання такого документа.Під час ознайомлення з наказом згаданими в ньому особами на першому примірнику наказу чи на спеціальному бланку проставляються їх підписи із зазначенням дати ознайомлення.Враховуючи об’єктивність наданих документів зазначу наступне що проведення дій які слугували видачі наказів та надаючи оцінку документів які виконано на основі упередженого підходу; без урахування особливості часу і місця створення документів без застосування загально фактичного контексту через те, що з жодним наказом військовослужбовців  не  ознайомлюється.  В повному обсязі відсутня всебічність і комплексність належності документу за змістом — в оскарж увальних наказах в/с 2582 в самому тексті викладено зміст який мав бути викладеним в акті службового розслідування це юридично не компетентно наголошу що наказ за своїм  змістои несе інформацію про вчинення дій які призначаються для виконання, а саме Наказ — це розпорядчий документ, який видається керівником установи (структурного підрозділу) на правах єдиноначальності та в межах своєї компетенції, обов'язковий для виконання підлеглими. Наказ набуває чинності з моменту його підписання, якщо інший термін не вказано в його тексті. Право підписання наказів визначається законодавством: зазвичай це право мають керівники установ, їхні перші заступники, а також деякі посадові особи відповідно до їх повноважень і компетенції. Наказ діє доти, доки не буде скасований (особою, яка його підписала, або вищою інстанцією) або поки не буде виконаний чи поки не закінчиться термін його дії, вказаний у самому наказі. Наказ не має юридичної сили та підлягає скасуванню, якщо він виданий із порушеннями встановлених правил. Навіть не роблячи експертизу чітко видно викладену структуру змісту їх. Походження змісту у них не несуть спектральну значущість інформації притаманним, що міститься в документі (командир в/ч № 2582 та №А0284 підписали накази які несуть унікальність без логіки і типовість що не знання закону не звільняє від відповідальності та повторення в інших документах не дотримання вимог стандартів та правил для такого виду документа та за своєю оригінальністю вніс порушення чинного чинника закону України тощо). Адже є постанова Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1242 “Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади”було ЗАТВЕРДЖЕНО Наказом Міністерства оборони України 21.11.2012 № 777 - ІНСТРУКЦІЯ з діловодства в Міністерстві оборони України та Генеральному штабі Збройних Сил України. Справи уповноваженого органу у сфері діловодства Міністерства оборони формуються у хронологічному порядку.
З джерела інформації http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/748-2000-%D0%BFЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 3 травня 2000 р. N 748 ПОЛОЖЕННЯ про інвентаризацію військового майна у Збройних СилахПостанова Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2000 №1225 «Про затвердження Положення про порядок обліку, зберігання, списання та використання військового майна у Збройних Силах» (зі змінами та доповненнями)
Наказ Міністра оборони України від 19 грудня 2014 №905 «Про затвердження Інструкції з організації та ведення обліку у Збройних Силах України» Наказ Міністра оборони України від 24 грудня 2010 року № 690 "Про затвердження тимчасового керівництва з обліку військового майна у Збройних Силах України" (зі змінами в наказі МОУ від 27.12.2012 року №890).Отже, дані правовідносини регулюються статутами Збройних Сил України, Законами України «Про військовий обов'язок і військову службу», «;Про Державну прикордонну службу України», «;Про Дисциплінарний статут Збройних сил України», «;Про Статут внутрішньої служби Збройних сил України» та відповідними положеннями про проходження військової служби громадянами України.
Перебуваючи на публічній службі, військовослужбовці представляють державу, виконують її завдання й функції щодо забезпечення суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості. І всупереч те, як сприймається відповідальність зазначених суб'єктів під час вирішення питання про її характер та обсяг, повинен обов'язково враховуватися факт перебування вказаних осіб на військовій (державній) службі та особливості наданих їм повноважень.
Наголошу, що спектрально у МОУ має бути виконано дії які викладені : Про затвердження Інструкції про порядок проведення інспекційних заходів. Наказ Міністра оборони України від 02.12.05 №716 ;
Про затвердження Інструкції про організацію та проведення перевірок у Збройних Силах України. Наказ Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України № 20 від 7.02.06 ;
Про затвердження Концепції кадрової політики в ЗС України № 659 від 27.11.2007р.;
Про затвердження Інструкції з діловодства в Збройних Силах України. Наказ начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України від 16.09.2013 р. № 200.
Відповідно до п. 5.2 Інструкції про порядок проведення службового розслідування у Збройних Силах України затвердженої наказом Міністра оборони України № 82 від 15.03.2004 року
Вид стягнення зазначається начальником (командиром) особисто на висновку службового розслідування.
Таким чином, для притягнення до дисциплінарної відповідальності, достатньо, щоб був зафіксований сам факт порушення та невиконання (неналежне виконання) військовослужбовцем своїх службових обов'язків, порушення військовослужбовцем військової дисципліни або громадського порядку.
Безглузді/хибні накази виконано з порушенням вимог чинного законодавства України за своїм змістом в них внесено правовий колапс та порушено преамбулу вимог діючого законодавства України яким підкреслено упередженість та однобічність. На підставі вищезазначеного зазначу що встановлено факти про не законно винесені накази які є за своїм змістом похідними один за одним та за своїм змістом несуть функціональність щодо зобов'язання виконати накази, які унеможливлено виконати із-за злочинного їх спрямування у виконанні.
Які між собою несуть зв'язуючи юридичний факт того що всі безглузді/хибні накази несуть між собою причинний однобічний зв'язок за яким в обов'язковому порядку покладено виконати військовослужбовців дії, які несуть за собою ознаки вчинення не законних дій та таких за якими унеможливлено виконання з причин того, що відсутнє в повному обсязі юридично законне підґрунтя щодо їх виконання за їх визначеним змістом та обставинами тому, що безглузді/хибні накази є злочинними наказами та порушують право військовослужбовців виконувати свої обов'язки при  виконані   військової служби на законних засадах з дотриманням всіх канонів чинного/устеленого/діючого законодавства України щодо його наміру вільного вибору та волевиявлення вчиняти всі свої дії на законних засадах та з дотриманням всіх доктрин законів/норм та стандартів тощо.
Але призначення ретельної перевірки в тому числі службового розслідування щодо протиправних діях командира в/ч А2582 Кротова  та в/ч0284 Шворака . що вираженому зловживанні службового становища та умисному тиску щодо виконання наказів які несуть характерні ознаки зобов'язання виконати злочинні накази надасть можливість це підтвердити. Адже я не втрачаю віру в справедливість та істину.
Невже так не видно,що Кротов, Шворак та їх жополизи виконують все так, щоб повністю дискредитувати ДШВ ЗСУ. Розвалити єдність нашої держави оскільки я вже про це висвітлювала https://ninafeliksovna14.blogspot.com/2018/02/80.html.
Це проста диверсія яка умисно по тихому вчиняється в середині нашої держави.